Dailininkės Irenos Milaševičiūtės – Paulavičienės spalvų pasaulyje parodos atidarymas Panevėžio socialinių paslaugų centre – Parodos atidarymas atšaukiamas

Kol lauke vis dar dažnai verkia dangus iš sielvarto dėl žemės, kuri negalėjo užmigti žiemos miegu. Kol lauke apie savo egzistenciją vis dar byloja rūkas ir darganos, o saulė šypsosi tik pro debesies kraštą. Kovo 13 dieną 14 val. Socialinių Paslaugų centro darbuotojai buvo pakviesti į parodą. Paroda yra skirta „LIETUVAI 30“. Tai panevėžietės retrospektyvinės tapybos darbų paroda. Parodos autorės pasakojimu bei eksponuojamais paveikslais nusivedė parodos lankytojus į savitą realistinių siužetų ir koloristinių variacijų kupinų potėpių pasaulį. „nostalgija“, „diena“, „Moteris Paukštė“ tarsi Lietuva įsiliejusi į Baltijos kelio vingį. Pasauliui paveikslai nešantis žinutę apie Lietuvos žmonių vienybę, drąsą, kantrybę, ištvermę.

Paveikslai – jie tokie pat, kaip ir mes žmonės

Maži, dideli, platūs, o gal ir siauri

Spalvoti būna, Linksmi, juokingi, liūdni.

Kai žvelgia į juos žmogus.

Kai slepiasi  šešėlyje prie jūros

Tik jie nebūna ramūs, tylūs, kaip ir jūra,

Paveikslai kalba patys už save apie sudėtingų darbų techniką ir norisi tik žavėtis dailininkės gebėjimu ją suvaldyti, kuriant didelio formato darbus. Galima padėkoti už suteiktą galimybę susipažinti su vis nauju meno kūrėju ir skirtinga dailės technika.