Kalėdinės dirbtuvėlės „Vaikai – vienišiems seneliams“

Baigiantis 2019 m. Panevėžio socialinių paslaugų centro (toliau – Centras) Vaikų dienos centras „Gerumo tiltai“ suorganizavo socialinę gerumo akciją „Vaikai – vienišiems seneliams“. Dvi gruodžio mėnesio savaites vyko Kalėdinės dirbtuvėlės, kuriose vaikai, jų artimieji ir Centro darbuotojai gamino puikius rankų darbo žaisliukus ant eglutės. Kiekvienas prisilietęs prie žaisliuko gamybos, įdėjo dalelę savo širdies, kūrybos, šypsenos, nuostabių minčių ir svajonių.

Dovanas, kurių buvo net 100, vienišiems senyvo amžiaus asmenims geranoriškai išdalino Pagalbos namuose skyriaus socialinio darbuotojo padėjėjai. Nudžiugę ir nustebę senoliai sugalvojo taip pat nustebinti vaikus, dar šiais metais spėjo vaikams numegzti šlepetes, kojines ir kitus rankdarbius, kurie bus įteikti per vaikų Kalėdų šventę Vaikų dienos centre gruodžio 20 d.

„Pirmosios akcijos „Vaikai – vienišiems seneliams“ atsiliepimai labai pradžiugino. Smagu, kad vaikai taip aktyviai ir noriai rodo iniciatyvą. Matydami akcijos sėkmę, ją tikrai kartosime ir kitais metais“ – džiaugiasi Vaikų dienos centro koordinatorė Vilma Paulauskė.

Kitais metais numatyta daryti ne tik Kalėdines dirbtuvėles, bet ir suorganizuoti vaikų ir senolių susitikimą – kalėdinę vakaronę.