Panevėžio socialinių paslaugų centras paminėjo socialinių darbuotojų dieną

Šiandien Panevėžio socialinių paslaugų centre darbo diena prasidėjo neįprastai. Vidiniame kieme susirinkę PSPC darbuotojai buvo maloniai nustebinti surengta švente. „Mieli kolegos, bendradarbiai sveikinu visus su socialinio darbuotojo diena, dėkoju Jums už atsidavimą ir pagalbą žmogui, kuriam jos labai reikia“, –  sveikinimo žodžius tarė direktorė Lina Kazokienė.

Direktorė L. Kazokienė įteikė padėkas Dainorai Dzimidei už nuoširdų darbą, atsidavimą profesijai, pareigingumą ir atsakomybę siekiant integruoti socialiai pažeidžiamus žmones į visuomenę, Daliai Misevičiūtei už ilgametį ir atsakingą darbą, Rasai Griauzdienei ir Deimantei Kristinai Jasulaitienei už pagalbą aprūpinant stokojančias šeimas mokinio reikmenimis bei geranorišką bendradarbiavimą su socialiniais partneriais, Ingai Fedaravičiūtei už sklandų bendradarbiavimą nuotolinio mokymo metu su ugdymo įstaigomis COVID-19 metu, Jolantai Štarienei už aktyvų bendradarbiavimą su visuomenės nariais ir socialiniais partneriais, už nuoširdų rūpinimąsi įstaigos ir globotinių gerove, Monikai Petukauskienei už atsakingą savo pareigų atlikimą, už iniciatyvumą organizuojant Globos centro renginius, Vitai Buzienei už pareigingą klientų aptarnavimą ir atsakingą ataskaitų pildymą, Reginai Straubergienei už didžiules pastangas saugant įstaigos darbuotojų ir paslaugų gavėjų sveikatą bei savalaikį aprūpinimą apsaugos priemonėmis.

Po apdovanojimų ir sveikinimų PSPC darbuotojams vyko meninis užimtumas: piešimas ant puodelių, marškinėlių ir maišelių, bendro piešinio piešimas.