Tapk savanoriu

Savanorystė – įvairaus amžiaus žmonių, kure laisva valia skiria savfotoo laiką, žinias, patirtį ir energiją visuomenės naudai, atliekama veikla, už kurią nėra gaunamas piniginis atlygis. Savanoriška veikla gali būti nedidelė, pavyzdžiui, pagalba vienos dienos trukmės renginyje, arba didesnės apimties, kai tam skiriama keletas valandų savo laisvalaikio kas savaitę ar net kasdien.

Norint tapti savanoriu, būtinos dvi sąlygos: asmuo turi būti apsisprendęs skirti savo laiką visuomenei ir jos reikmėms, nesitikint jokio piniginio atlygio, ir antroji – asmuo turi atrasti organizaciją, kuriai reikalinga savanorio pagalba.

Savanoriaudami mūsų Centre Jūs turėsite galimybę:

  • susipažinti su pagalbos asmenims su proto negalia bei senyvo amžiaus asmenims specifika, bus suteikta galimybė organizuoti jiems prasmingą laisvalaikį, prisidėti prie jų socialinių, kasdienių įgūdžių ugdymo;
  • organizuoti ir vykdyti vaikų užimtumą (meniniai, sporto ir kt. užsiėmimai;paskaitos, diskusijos, pokalbiai socialiniais klausimais (apie paauglystę, apie draugystę, apie šeimą, profesijas ir kt.);
  • organizuoti vaikų kasdieninę veiklą (maisto ruoša, palydėjimas į(iš) mokyklą(-os), būrelius, pagalba kt. pobūdžio užimtume (kinas, teatras, pasivaikščiojimas ir pan.).
  • organizuoti šventes (Užgavėnės, Šv. Kalėdos ir kt.) ir t.t.

Dėl savanorystės kreiptis tel. 8 614 11874