Vaikų dienos centras „Gerumo tiltai“ švenčia pirmąjį gimtadienį

Tarptautinę vaikų gynimo dieną Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centras „Gerumo tiltai“ mini savo pirmąjį gimtadienį. Pirmadienio popietę čia skambėjo dainos, muzikos garsai ir vaikų juokas. Gimtadieniui paminėti buvo parengta įvairių pasirodymų.
Šventės pradžioje Panevėžio socialinių paslaugų centro direktorė Lina Kazokienė tarė sveikinimo žodžius, pasveikino vaikus su tarptautine vaikų gynimo diena ir padėkojo darbuotojams, dirbusiems karantino sąlygomis.
„Vieneri metai – daug kas nuveikta, norime padėkoti visiems, kurie padėjo augti patiems ir auginti vaikus“, – sako Vaikų globos ir rūpybos skyriaus vadovė Toma Vaiginienė.
Kad niekada nieko netrūktų Vaikų dienos centrui ir visada turėtų vaisių vaikai pasodino obelį, kaip meilės ir vaisingumo simbolį.
Šventės metu buvo išdalintos padėkos Paįstrio kultūros centro duetui Redai Matuzevičienei ir Virginijui Kiršgalviui už šventinį koncertą, Astai Štaraitei už skanų sveikuolišką tortą ir Centro psichologui Dainiui Čerbulėnui už atliktas dainas su vaikais.
Švelninat karantiną Lietuvoje Vaikų dienos centras „Gerumo tiltai“ nuo birželio 1 d. vaikus priima pagal iš anksto sudarytą grafiką. Su vaikais dirba dvi darbuotojų pamainos nuo 9 val. iki 13 val. ir nuo 14 val. iki 18 val. Vienu metu Vaikų dienos centre gali būti iki 10 vaikų. Informacija telefonu 8 684 20783.