Apnakvindiname ir apgyvendiname asmenis Nakvynės namuose

Pagrindinis / Paslaugos / Apnakvindiname ir apgyvendiname asmenis Nakvynės namuose

Kas yra apgyvendinimas nakvynės namuose?

Laikinas nakvynės, socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo bei kitų būtinųjų paslaugų (asmens higienos, buitinių ir kt.) suteikimas asmenims, neturintiems gyvenamosios vietos ar dėl kitų priežasčių negalintiems ja naudotis, siekiant atkurti savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius ir padėti integruotis į visuomenę.

Paslaugos sudėtis: informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, apgyvendinimas, minimalių buitinių ir asmeninės higienos paslaugų organizavimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir (ar) palaikymas, ir (ar) atkūrimas, darbo įgūdžių ugdymas, pagalba organizuojant sveikatos priežiūros paslaugas, kitos paslaugos, reikalingos asmeniui individualiai.

Paslaugos teikimo trukmė – iki 12 mėn. ar ilgiau.

Kur kreiptis, norint gauti apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugą?

Dėl Apgyvendinimo nakvynės namuose paslaugos asmenys turi kreiptis į Nakvynės namus, 127 kab., adresu A. Mackevičiaus g. 55A, ir pateikti šiuos dokumentus:

  • pasą, asmens tapatybės kortelę arba leidimą nuolat gyventi Lietuvoje;
  • išrašą iš sveikatos priežiūros įstaigos (F027/a);
  • prašymą socialinėms paslaugoms gauti.

Paslauga mokama – nustatytas dydis  0,5 BSĮ (20,00 Eur) per mėn. Paslauga teikiama visą parą.

Kas yra laikino apnakvindinimo paslauga?

Nakvynės ir būtinųjų paslaugų (buitinių, asmens higienos) suteikimas asmenims, kurie yra benamiai, smurtautojai, piktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis, psichotropinėmis ar toksinėmis medžiagomis, esant krizinei situacijai, kai nesuteikus šių paslaugų, iškyla grėsmė asmens sveikatai ar gyvybei.

Paslaugos sudėtis: informavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, nakvynės suteikimas, minimalios asmens higienos paslaugų (pvz., dušo) organizavimas, minimalių buitinių paslaugų (pvz., virtuvėlės) organizavimas, esant poreikiui, sveikatos priežiūros paslaugų (pvz., palydėjimo į sveikatos priežiūros įstaigą) organizavimas.

Paslaugos teikimo trukmė – teikiama pagal poreikį, bet nepertraukiamai gali būti teikiama ne ilgiau kaip 7 paras.

Kur kreiptis norint gauti laikino apnakvindinimo paslaugą?

Dėl Laikino apnakvindinimo paslaugos asmenys turi kreiptis į Nakvynės namus, adresu A. Mackevičiaus g. 55A, tel. (8 45) 583419.

Paslauga nemokama ir teikiama pirmadienįpenktadienį 20.008.00 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis 20.00-10.00 val., be pietų pertraukos.

Paslaugos teikimą reglamentuojantys teisės aktai:

Sutinku su privatumo politika

X
Padidinti teksta
Kontrastas