Teikiame laikino atokvėpio paslaugą

Pagrindinis / Paslaugos / Teikiame laikino atokvėpio paslaugą

Panevėžio socialinių paslaugų centras teikia laikino atokvėpio paslaugas asmenims, kurie prižiūri žmones, turinčius negalią, senjorus namuose. Laikino atokvėpio paslauga, priklausomai nuo poreikio, gali būti organizuojama kaip pagalba į namus ir (arba) socialinė globa ir teikiama asmens namuose ir (arba) įstaigoje.

Paslaugos teikimo trukmė

– teikiant pagalbą į namus, paslauga teikiama iki 10 val. per savaitę ir iki 2 val. per dieną Panevėžio socialinių paslaugų centro darbo dienomis ir valandomis.

– teikiant dienos socialinę globą asmens namuose. Paslauga teikiama trumpalaikės ar dienos socialinės globos paslaugos gavėjams. Teikimo laikas visą parą, 7 dienas per savaitę. Paslaugos teikimo laikas negali viršyti 720 val. per metus kartu sudėjus dienos ar trumpalaikės socialinės globos paslaugas.

Paslaugos kaina

Asmens mokėjimo dydis už pagalbos į namus ir dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas priklauso nuo asmens pajamų ir jam suteiktų paslaugų valandų skaičiaus.

Paslaugos gavėjas

Neįgalusis (-ieji), kaip jis (jie) apibrėžtas (-i) Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatyme, kuriam (-iems) nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis arba specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis.

Kontaktiniai duomenys

Dėl pagalbos į namus paslaugų kreiptis į Panevėžio socialinių paslaugų centrą, adresu: A. Mackevičiaus g. 55A, Panevėžys, 105 kab.

Informacija apie paslaugą teikiama tel. +370 670 30 328.

Dėl laikino atokvėpio (teikiant dienos socialinę globą asmens namuose) paslaugų kreiptis į Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriaus 118 kab.

Informacija apie paslaugą teikiama tel. +370 675 72090. Savivaldybės specialisto tel. Nr. 8 45 501273.

Dokumentai, kuriuos reikia pateikti

  • prašymą-paraišką socialinėms paslaugoms gauti (SP-8 forma);
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (ne ES valstybių narių piliečiams) ir jo kopiją;
  • socialinį statusą patvirtinantį dokumentą (pensininko pažymėjimą ar kt.);
  • neįgaliojo pažymėjimą (neįgalumo nustatymo pažymą);
  • specialiojo poreikio nustatymo pažymą (SPS-1, SPP-2 formos);
  • medicinos dokumentų išrašą (F-027/a) su gydytojų išvadomis.

Reglamentuojantys teisės aktai

Sutinku su privatumo politika

X
Padidinti teksta
Kontrastas