Menu Close

Atnaujinta informacija

Būsto ir aplinkos pritaikymas neįgaliesiems

  • Asmens dokumentas
  • Neįgaliojo pažymėjimas
  • Laisvos arba nustatytos formos rašytinis būsto savininko sutikimas leisti pritaikyti jam nuosavybės teise priklausantį būstą.

Prašymai ir dokumentai priimami Panevėžio miesto savivaldybės priimamajame, Laisvės a. 20 (įėjimas iš Vilniaus g.). Papildoma informacija tel. 8 45 504 475; 8 45 501 391.

Dienos socialinė globa asmens namuose

Tik jei nustatytas:

  • pirmojo lygio specialusis nuolatinės slaugos poreikis
  • antrojo lygio specialusis nuolatinės slaugos poreikis

Reikalinga šeimos gydytojo pažyma (forma Nr. 027/a), nurodant, kad reikalingos dienos socialinės paslaugos į namus.

Prašymai ir dokumentai priimami Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriuje iš anksto užsiregistravus. Registracija internetu: www.panevezys.lt arba atvykus į Socialinių reikalų skyrių (Laisvės a. 20). Papildoma informacija tel. 8 45 501 385.

Asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus (neveiksnumas)

Prašymai ir dokumentai priimami Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriuje iš anksto užsiregistravus. Registracija internetu: www.panevezys.lt arba atvykus į Socialinių reikalų skyrių (Laisvės a. 20). Papildoma informacija tel. 8 45 501 272.

Dėl tikslinės kompensacijos mokėjimo

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos komisijai nustačius priežiūros (pagalbos) arba slaugos poreikį.

Prašymai ir dokumentai priimami Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriuje iš anksto užsiregistravus. Registracija internetu: www.panevezys.lt arba atvykus į Socialinių reikalų skyrių (Laisvės a. 20). Papildoma informacija dėl mokėjimo tel. 8 45 501 365; 8 45 501 278.

Skip to content