Menu Close

Panevėžio socialinių paslaugų centras dalyvauja Panevėžio miesto savivaldybės skelbtame konkurse „Šviečiantis Panevėžys“

Panevėžio socialinių paslaugų centras yra įstaiga, kuri turi daug tradicijų. Viena jų – puošti aplinką. Tai yra daugiau nei paprasčiausias dekoravimas; tai yra būdas išreikšti dėkingumą, suteikti džiaugsmo ir bendruomeniškumo pojūtį visiems, kurie turi ryšį su įstaiga – tiek darbuotojams, tiek klientams, tiek aplinkiniams gyventojams.

Nesvarbu, ar tai būtų dailiai pagaminta eglutė, ar spalvingi vainikai, viskas yra atidžiai apgalvota ir ruošiama su ypatingu dėmesiu detalėms. Kalėdinis papuošimas įgyja prasmingą ir bendruomenišką aspektą, kuris sujungia žmones į bendradarbiavimo ir bendro džiaugsmo kelią. Tai puiki proga stiprinti ryšius, skatinti savanorystę ir išryškinti įstaigos įsipareigojimą kurti teigiamą aplinką. Taigi, Kalėdų dekoravimas tampa ne tik estetiniu elementu, bet ir turiningu simboliu, atspindinčiu įstaigos vertybes ir jos įsipareigojimą bendruomenei.

Skip to content