Menu Close

Šiandien Laisvės aikštėje vyko Globėjų savaitės renginių atidarymas „Pasimatuok sparnus“

Šiandien Laisvės aikštėje vyko Globėjų savaitės renginių atidarymas „Pasimatuok sparnus“.

Renginyje dalyvavo ir pasveikinimo žodį tarė Panevėžio miesto savivaldybės vicemerė Loreta Masiliūnienė „Visus sveikinu su šia gražia akcija ir prasidedančia renginių savaite. Ačiū jums visiems už kilnią ir jautrią širdį, kurie pasiryžta globoti vaikus, užauginti jiems sparnus.“.

„Žodis gali būti vienas čia – Ačiū! Ačiū visiems kas jau ryžosi, kurių šeimoje auga vaikas netekęs tėvų globos. Į ką jam remtis, jie ne į jus, kur rasti šeimą – jei ne pas jus. Nuoširdus ir didžiulis ačiū jums visiems!“, – dėkojo Panevėžio socialinių paslaugų centro direktorė Lina Kazokienė.

Įvaikintoja Stanislava Stanevičiūtė „Globoti vaiką yra didžiulė atsakomybė ir, manau, niekada neužteks padėkos žodžių tiems žmonėms, kurie imasi šios atsakomybės. Būkite stiprūs, sėkmės ir niekada nenusivilkite  tuo, ką dirbate. Ačiū jums“

Panevėžio mieste vyks šie globos savaitės renginiai:

Birželio 26 d. 16.00 val. KC „Garsas“ vyks Padėkos vakaras Panevėžio miesto globėjams, globojamiems vaikams, asmenims besidominantiems vaikų globa.

Birželio 27 d. 14.00–17.00 val. Laisvės a. vyks viktorina „Ką žinai apie globą“.

Birželio 30 d. 10.30 val. Kristaus Karaliaus katedroje vyks. Šv. Mišios už globėjus ir globojamus vaikus

Šiuo metu Panevėžyje 104 globėjų šeimose auga 134 vaikų. Bendruomeniniuose vaikų globos namuose auga 25 vaikai. Mieste trūksta apie 10 globėjų ir 5 budinčių globotojų, 5 nuolatinių globotojų, kurie nebijotų imti globoti vyresnius vaikus.

Simboliniai sparnai globoti kvies Laisvės a., tad kviečiame pasimatuoti sparnus ir pagalvoti apie vaikų globą! 

Skip to content