Priimame į vaikų dienos centrą "Gerumo tiltai"

Pagrindinis / Paslaugos / Priimame į vaikų dienos centrą “Gerumo tiltai”

Vaikų dienos centras „Gerumo tiltai“ teikia akredituotos vaikų dienos socialinės priežiūros bei kitas socialines paslaugas mokyklinio amžiaus (7-18 metų) vaikams.

Vaikų dienos centro tikslas – teikti kompleksinę pagalbą socialinę atskirtį ir kitų socialinių problemų turinčioms šeimoms ir vaikams, gerinant jų gyvenimo kokybę, sumažinant socialinę atskirtį ir padėti vaikui įgyti sociokultūrinį raštingumą.

Kas gali gauti paslaugas?

Paslaugas gali gauti vaikai, augantys socialinę riziką patiriančiose šeimose, socialinę riziką patiriantys vaikai, likę be tėvų globos vaikai, vaikai, kuriems ugdymo įstaigos ar kiti specialistai rekomenduoja lankyti vaikų dienos centrą, taip pat, visų minėtų grupių vaikų šeimos nariai.

Esant poreikiui ir galimybei, vaikų dienos centro paslaugos gali būti teikiamos ir kitiems jas norintiems gauti vaikams bei jų šeimos nariams.

Norint tapti vaikų dienos centro paslaugų gavėju, vaiko tėvams (globėjams) reikia atvykti į Panevėžio socialinių paslaugų centrą, 208 kab. ir pateikti:

  • vaiko asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • prašymą gauti vaikų dienos socialinę priežiūrą, patvirtintą Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2021 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. A1-33;
  • vaiko medicininę pažymą.

Vaikų dienos centro “Gerumo tiltai” darbo laikas pirmadienį–penktadienį 9.00-18.00 val., be pietų pertraukos.

Teikiamos paslaugos:

  • informavimo;
  • konsultavimo;
  • tarpininkavimo;
  • sociokultūrinės/laisvalaikio organizavimo paslaugos (pagalba ruošiant pamokas, meninių įgūdžių lavinimo, muzikos ir šokių užsiėmimai, diskusijos, popietės, šventės ir renginiai, išvykos/ekskursijos, prevencinių/edukacinių filmų peržiūra, fizinio aktyvumo skatinimas, dienos stovyklos ir kt.);
  • socialinių ir kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo paslaugos (užsiėmimai grupėse pagal specialiai parengtas programas, psichologo vedami savęs pažinimo, bendravimo, psichosocialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai, asmens higienos ir buitinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai, kompiuterinio raštingumo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, meno terapijos užsiėmimai);
  • individualios psichologinės pagalbos organizavimas.

Kokios yra vaikų dienos centro „Gerumo tiltai“ erdvės?

Ugdymo erdvė – kūrybinėms galioms atskleisti, pamokų ruoša, piešimas, spalvinimas ir kt.
Kompiuterių erdvė – kompiuteriai, interaktyvi lenta.
Metodinis kambarys – filmų peržiūros, diskusijos, karaokė popietės, seminarai, šventės ir kt.
Tylos kambarys – asmeninės tylos ir garsų oazės erdvė, čia surandame nusiraminimą kurio kartais reikia, pabūname su savo mintimis, stebime dangaus skliautus ir žvaigždynus.
Laisvalaikio erdvė – žaidžiame stalo žaidimus, bendraujame su draugais, skaitome ir kt.
Sensorikos kambarys – tai lyg naujas, intensyvus pasaulis, kuriame visi pojūčiai – rega, klausa, uoslė, jutimas – yra mankštinami vienu metu. Kambaryje surinkta speciali įranga leidžia patirti įvairių pojūčių. Interaktyvūs žaidimai – įrenginyje yra įdiegti 52 interaktyvūs žaidimai, kurie visi yra skirtingi.
Sporto kambarys – bėgimo takelis, dviratis, elipsinis treniruoklis.
Poilsio zona – susirinkam su draugais išgerti arbatos pasišnekučiuoti, švęsti šventes ir kt.
Virtuvėlė – ugdome maisto gaminimo įgūdžius.

Paslaugos teikimą reglamentuojantys teisės aktai:

Sutinku su privatumo politika

X
Padidinti teksta
Kontrastas